Jak smakuje prawdziwa wolność w górach? Przekonasz się podczas wyprawy skuterami śnieżnymi po górskich szlakach!

Czekają na Ciebie zachwycające krajobrazy, panorama Tatr, rozległe polany i ośnieżone drzewa.

Skutery śnieżne to dotarcie do dzikich zakątków Zakopanego i Podhala, które zimą są niedostępne dla człowieka.

Wyprawa na skuterach śnieżnych to najlepsza zimowa atrakcja w Zakopanem.

W Twojej głowie pojawiają się wątpliwości czy dasz radę ? Jeśli nigdy nie jeździłeś skuterem śnieżnym - to nie problem. Większość naszych Klientów robi to pierwszy raz. Właśnie dlatego podczas całej wyprawy skuterami jesteś pod opieką doświadczonego przewodnika. Przewodnik przeprowadzi też przed startem wyprawy instruktaż z jazdy skuterem śnieżnym. Jeśli z kolei myślisz o tym, że nie jest to najtańsza atrakcja to wiedź, że warto choć raz zrobić to DLA SIEBIE !!!

Piękne wspomnienia na całe życie są bezcenne!
VIDEO i FOTO GRATIS bez LIMITU 🙂

SAFARI.pl to marka naszej zakopiańskiej firmy z blisko 20-letnim doświadczeniem. Co roku organizujemy wyprawy na quadach, buggy i skuterach śnieżnych dla tysięcy najbardziej wymagających Klientów.

Jesteś tutaj z nami, więc z pewnością szukasz wyjątkowych atrakcji na swój pobyt a wyprawa skuterami śnieżnymi doskonale wpisuje się w te potrzeby.

Jak wygląda wyprawa na skuterach śnieżnych?

Spotykamy się w bazie skuterów śnieżnych na Gubałówce, gdzie możesz dotrzeć taksówką lub swoim samochodem. Oferujemy także trasnfer GRATIS z Zakopanego jeśli zaznaczysz tę opcję podczas dokonywania rezerwacji.

Po przyjeździe podpiszesz niezbędne oświadczenia i poznasz Przewodnika, który poprowadzi Twoją wyprawę. Przed startem będzie także instruktaż z jazdy skuterem śnieżnym, który pozwoli Ci poczuć się swobodnie nawet jeśli nigdy wcześniej nie jeździłeś skuterami.

Tak rozpoczyna się nasza wspaniała przygoda z bajkowymi widokami i szczyptą adrenaliny.

Dla kogo

NIE JEST

ta wyprawa?

 • dla tych, którzy nie lubią przygód
 • dla tych, którzy nie lubią spędzać czasu na łonie natury
 • dla tych, którzy szukają najtańszych atrakcji

Dla kogo

JEST

ta wycieczka?

 • dla tych, którzy lubią przygody i nowe doznania
 • dla tych, którzy kochają góry i przyrodę
 • dla tych, którzy szukają najlepszych atrakcji a niekoniecznie najtańszych
 • dla tych, którzy chcą zaskoczyć bliską osobę
 • dla tych, którzy uwielbiają dobrą zabawę


Zastanawiasz się co będzie z Twoją rezerwacją w przypadu braku śniegu?

Jeśli jednak Organizator zdecyduje, że wycieczka na skuterach śnieżnych nie może się odbyć ze względu na brak wystarczającej ilości śniegu to możesz tę samą wyprawę odbyć na Quadach. Jeśli ta opcja nie będzie Ci pasować to możemy przenieść Twoją rezerwację na inny termin. A jeśli to także nie będzie dla Ciebie możliwe to otrzymasz 100% zwrotu pieniędzy.

Nie składamy obietnic bez pokrycia, bo na swoją reputację pracujemy już prawie 20 lat.

Tylko 3 minuty dzielą Cię od przygody życia
Zarezerwuj teraz - póki są miejsca !
Nie czekaj na kolejny przyjazd do Zakopanego.

 • ciepłe spodnie i kurtkę
 • kominiarkę lub szalik
 • ciepłe i najlepiej wysokie buty
 • Kask otrzymuje każdy uczestnik - GRATIS.

P.S. Najlepiej ubrać się jak na narty. Istnieje także możliwość wypożyczenia pełnego stroju zimowego.

Uczestnicy mogą zamieniać się rolami w trakcie wycieczki w momencie przerw w jeździe, które są co 20-30 minut.
Na skutery śnieżne najlepiej założyć strój narciarski (ciepła bielizna termiczna, spodnie zimowe, kurtka zimowa, rękawiczki, szalik i buty wysokie minimum ponad kostkę) - można skorzystać z zimowych strojów w wypożyczalni
Zimowy strój ochronny chroni uczestnika wycieczki przed mrozem i wiatrem. Jest to konieczne dla komfortu i bezpieczeństwa w czasie jazdy. Stroje możecie wypożyczyć w bazie Snowdoo - kurtka, spodnie, buty, rękawice, szalik. Usługa dodatkowo płatna
Dajemy możliwość wykupienia ubezpieczenia, które obniża odpowiedzialność materialną kierowcy za sprzęt na wypadek uszkodzenia z jego winy. Usługa dodatkowo płatna
Posiadamy 25 skuterów śnieżnych marki Lynx i Ski Doo; Wszystkie z możliwością podróżowania 2 osób, przy zachowaniu pełnego komfortu, zarówno kierowcy, jak i pasażera. Nasze skutery są uważane za najlepsze i najbezpieczniejsze do jazdy turystyczno-rekreacyjnej.
Dziecko na skuterze śnieżnym jako pasażer musi mieć minimum 3 lata i tylko na 1-godzinną wyprawę, 6-7 latek może jechać na 3-godzinną wyprawę.
Trasy, po których wiodą wycieczki są trasami rekreacyjnymi, na których od wielu lat organizowane są wyprawy. Jazda skuterem jest poprzedzona szkoleniem i zawsze odbywa się w asyście naszego doświadczonego przewodnika. Skutery śnieżne są bezpieczne i stosunkowo łatwe w użytkowaniu, jednak należy zachować rozsądek, ostrożność i rozwagę tak jak przy innych pojazdach mechanicznych.
Zdecydowanie tak, większość naszych klientów to osoby, które nie miały okazji prowadzić skutera śnieżnego i w Snowdoo będą to robić po raz pierwszy. To jest wyjątkowe w skuterach śnieżnych, że osoba bez wiedzy, umiejętności i specjalistycznych kursów może swobodnie prowadzić skuter śnieżny, gdyż przy zachowaniu rozwagi i wykorzystaniu wiedzy od przewodników może bezpiecznie poruszać się skuterem po śniegu.

SAFARI MOUNTAIN Tours
ul. Zaruskiego 1, Zakopane - Centrum Zakopanego - 50 m od Krupówek